ARTYKUŁ – SOUNDCHECK 03/02/2022

Oryginalny tekst poniżej.

Nowa przygoda Miki na żywo w kultowej formule stworzonej wyłącznie dla Włoch. Niezwykła zapowiedź premiery na Arenie w Weronie we wrześniu.

Jest jednym z najbardziej oryginalnych autorów piosenek popowych tego pokolenia: MIKA jest gotowy do objęcia fanów i zabrania swojej muzyki w specjalną trasę koncertową do Włoch, która rozpocznie się we wrześniu 2022 r., wyprodukowaną i zorganizowaną przez samego Mikę wraz z przyjaciółmi. & Partnerzy.

MIKA – THE MAGIC PIANO to znacznie więcej niż przedstawienie. Kolorowy klejnot o dwóch facetkach, z dwoma spektaklami dla każdego miasta, w różnych i równie sensacyjnych wymiarach: jeden w teatrach, drugi na arenach, dla kultowej formuły stworzonej wyłącznie dla Włoch i która zostanie zainaugurowana we wrześniu 2022 r. Premiera w Arena di Verona, włoskiej świątyni muzyki na świecie, oraz w Teatrze Filharmonii w Weronie.

Nie zabraknie więzi między artystą a publicznością, energii i intensywności występów zarówno w teatrach, jak i na wielkich arenach, ale wibracje będą inne i kompletnie nowe.

W spektaklu teatralnym, zaprojektowanym specjalnie na tę trasę, scena będzie kluczowa, jej wymiar będzie zawierał więcej dialogów i aranżacji akustycznych. Pokaz na arenie przypomina to, co MIKA pokaże na całym świecie (m.in. Montreal – Bell Centre Arena – 9 kwietnia i Coachella 15 i 22 kwietnia), ale wzbogacony i zintegrowany w związku z obecnością sceny satelitarnej, która przybliżyć go publiczności i dać mu możliwość zarezerwowania dla fanów spektakularnych niespodzianek.

Wspólnym mianownikiem będzie magiczny plan MIKI, w centrum obu spektakli: wierny przyjaciel, towarzysz kreacji od młodości, gawędziarz, magiczne pudełko eksplozji kolorów, pomysłów, szaleństw.

Bilety w sprzedaży od 12:00 we wtorek 8 lutego na Ticketone i Ticketmaster.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.