Mika rzuca wyzwanie!

Mika rzucił wyzwanie swoim fanom. Na Instagramie zamieścił taki oto wpis:

„Zaczynamy! #IWantYourIceCream jest nawet w The Voice!! Bądźcie gotowi, oficjalnie rozpoczynamy akcję #IWantYourIceCream ! Sfilmujcie się z moją piosenką #IceCream w tle; możecie robić cokolwiek tylko chcecie – jeść lody, bawić się w nawet najbardziej zaskakujących sytuacjach.

Film może być wzruszający albo szalony, jeśli tylko chcecie. Może będziecie chcieli wysłać go do kogoś. Może zechcecie zrobić komuś niespodziankę i sprawić mu przyjemność. Albo macie na tyle odwagi, żeby zrobić coś w miejscu publicznym, przed ludźmi, którzy pomyślą, że zwariowaliście!!!

Cokolwiek to będzie, zamieście film jako story na swoim Instagramie, albo załadujcie na swój profil. Nie zapomnijcie dać mój tag ( @mikainstagram) i użyć hashtagu #IWantYourIceCream

NAJLEPSZE filmy będą pokazane na moich platformach społecznościowych i zrobimy z nich wideo na YouTube. Możecie podać dalej wyzwanie swoim znajomym. Bawcie się dobrze. I pamiętajcie, zachowajcie bezpieczeństwo i bądźcie odpowiedzialni. Lody najlepiej smakują schłodzone… prawda?

Mika Xxx”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.