INSTAGRAM 03/06/2020

Dziś Mika zamieścił na Instagramie i Twitterze kilka slajdów z tekstem na temat tego, co dzieje się aktualnie w Stanach: protesty przeciw rasizmowi i brutalności policji.

Na ostatnim slajdzie wspomniał również o rozpoczętym 1 czerwca Miesiącu Dumy (Pride Month) i o organizacjach społeczności LGBTQ, które również działają w walce z rasizmem.

Tłumaczenie slajdów:

Pierwsza strona:

To, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach, podkreśla powagę sytuacji i pilną potrzebę walki z radykalną dyskryminacją panującą w tak wielu sektorach społeczeństwa i polityki. Jest to pilny temat dla nas wszystkich, który wymaga od nas świadomości, zaangażowania i działania. Dla mnie zaczyna się to od wykorzystania mojej platformy w najlepszy możliwy sposób do wspierania walki o równość rasową. To czas, kiedy trzeba słuchać, zastanawiać się i współpracować, aby wprowadzić pozytywne zmiany.

Druga strona:

Oto niektóre organizacje, które wykonują bardzo znaczącą pracę. Osobiście przekazałem im datki. Jeśli chcesz je śledzić i dowiedzieć się, co robią, a może nawet przekazać darowiznę, linki znajdują się w komentarzu poniżej.

The NAACP Legal Defense Fund
Official George Floyd Memorial Fund
Stand Against Racism & Inequality
LICRA
Mamme Per La Pelle

Trzecia strona:

Dołącz do mnie, aby podpisać petycję Color Of Change.
Bit.ly/PetitionHere

Czwarta strona:

Czytanie może być bardzo przydatne, dla mnie jest. Oto 2 kolejne linki ze stronami do czytania.
Bit.ly/ElleAntiRacism
bit.ly/TimeAntiRacism

Piąta strona:

To również początek Miesiąca Dumy. A ponieważ jestem dumnym i zaangażowanym członkiem społeczności LGBTQ, chciałbym też wspomnieć o wielkiej pracy Stonewall oraz Exist Loudly w walce z rasizmem wewnątrz tej społeczności, jak również GLAAD na terenie USA.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.