REVELATION TOUR, 10/11/2019 LONDYN

Dokładnie rok temu byłam w Londynie na koncercie otwierającym Revelation Tour. Cudowne wspomnienia!!!!!!

Mika po polsku

Ruszyła trasa koncertowa Revelation Tour. Pierwszy koncert w Londynie mamy już za sobą. Koncert był wspaniały. Wszyscy byli zachwyceni: fani i Mika. To był naprawdę wyjątkowy występ.

To jedyny koncert tej trasy w małej sali (ok. 2’000 miejsc). Pozostałe występy odbędą się w dużych halach na wiele tysięcy osób. Również scenografia będzie inna niż na wczorajszym koncercie, na którym właściwe jedyną dekoracją był piękny budynek, kolorowe światła i… Mika 🙂

Zresztą Mika zapowiedział, że cały sprzęt na występy będzie przewożony 6 ciężarówkami. A przed Shepherd’s Bush Empire stała tylko jedna, jedyna.

Od jutra zobaczymy już pełne show. Ale czy to znaczy, że Londyński koncert był uboższy? Nie!

Jakie zmiany w porównaniu z „Tiny Love Tiny Tour”? Mika zmienił kostium. Już nie występuje w swoim czerwonym garniturze. Zmieniła się trochę lista piosenek. Wczoraj Mika po raz pierwszy zaśpiewał „Platform Balerinas” (z układem choreograficznym do spółko z Maxem 🙂 ) oraz „Sanremo”…

View original post 495 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.