Koncert w Bordeaux 24/05/2019

Wczoraj Mika dał mini koncert w Bordeaux na imprezie muzycznej Virgin Radio Live. Wykonał tam sześć piosenek: Relax, We Are Golden, Elle Me Dit, Grace Kelly, Underwater i najnowszą Ice Cream. Publiczność przywitała go bardzo gorąco. Widać też było, że Mika jest szczęśliwy ze swojego powrotu na scenę. Dziennikarze Virgin Radio nie byli zbyt dyskretni i poprosili o potwierdzenie, że koncert w Bordeaux planowany jest na listopad. Mika potwierdził, że tak będzie. Single Ice Cream wychodzi 31 maja, album ma się ukazać jesienią (nie podał konkretnej daty) i planowany jest również koncert w Paryżu. Nie podano daty, choć w mediach społecznościowych mówi się o 22 grudnia 2019. Jak już wcześniej Mika powiedział w swoich relacjach, już wkrótce poznamy konkretne daty koncertów.

Mika wychodzi na scenę.

Poniżej wideo z Instagramu zamieszczone przez Romy z nagraniem rozmowy z dziennikarzami Virgin Radio.

Dobrze jest znów wrócić na scenę. Nie wiem dlaczego musiałem na to czekać aż cztery lata! Koncert w Bordeaux? Nie planowaliśmy tego ogłaszać, ale tu i tam już się o tym mówi. Tak będzie koncert w Bordeaux w listopadzie. Ice Cream wychodzi w przyszły piątek.
Dziennikarz: Album jesienią, koncert w listopadzie w Bordeaux, w grudniu Hotel Arena Paryż.
Mika: Poczekaj. Ponieważ po raz pierwszy jestem na scenie od bardzo dawna, jest jedna ważna rzecz. Jestem dosyć przesądny. Trzeba powiedzieć….. Merde!
Dziennikarka: Zróbmy jeszcze wspólne zdjęcie razem z publicznością!
Mika z publicznością w Bordeaux na koncercie Virgin Radio Live.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.