AKTUALNOŚCI

Tylko trzy dni minęły od ostatniego wpisu, a znów działo się tak wiele!!!!! Mika ciągle nas zaskakuje i wszędzie go pełno. Ale to chyba może nas tylko cieszyć 🙂

Kolejna porcja wiadomości. Mam nadzieję, że niczego nie pominę.

Od 8 października możemy oglądać teledysk do piosenki „Tomorrow”, nakręcony w Nowym Jorku, w czasie trasy koncertowej Tiny Love Tiny Tour.

Tomorrow

We wtorek, 8 października byłam na koncercie Miki zorganizowanym przez francuską sieć telefonii komórkowej „La Poste Mobile”. Ale temu wydarzeniu poświęcę osobny post.

Już na drugi dzień, 9 października, Mika był w Londynie. W poście opublikowanym na Instagramie nie chciał, a raczej nie mógł, powidzieć dlaczego jedzie do „Okrągłego Domu” (Roundhouse).

Jak okazało się późnym wieczorem, Mika uczestniczył w gali dla Attitude Magazine (magazyn LGBT), na której przyznano mu nagrodę „Attitude Music Award”. Mika również wystąpił po gali. Na razie nie mamy żadnych filmów z tego występu. Relacja „na żywo” skończyła się wcześniej.

Przemowa Miki, kidy odbierał nagrodę.

Dzisiaj 10 października Mika był gościem Lorraine w brytyjskiej telewizji. I zobaczcie, co się tam stało. W momencie, kiedy Mika wymienił nazwisko David Bowie, w studio przygasły światła. Lorraine upewniła się, że to nie pracownicy studia zmienili oświetlenie. Powiało tajemnicą 🙂

Również dzisiaj Mika odwiedził Radio BBC 2, gdzie na żywo uczestniczył w programie Kena Bruce’a „Piano Room”. Nowa płyta Miki „My Name Is Michael Holbrook” jest płytą tygodnia w BBC2. Mika zaśpiewał piosenki „Sanremo” i „Grace Kelly” przy akompaniamencie fortepianu. Zaśpiewał również cover „I’m So Tired” Louv & Troye Sivan.

Sanremo BBC2 Piano Room

A co jeszcze będzie? W sobotę, 12 października Mika będzie podpisywał płyty w Paryżu, a w niedzielę 13 października w Rzymie. Jeśli tam będziecie, to skorzystajcie z okazji, żeby go spotkać!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.