I LOVE BEIRUT – MIKA OGŁASZA WYNIK! 30/09/2020

Dziś na Instagramie Mika zamieścił wideo z wiadomością dotyczącą zebranej kwoty na pomoc Libanowi po koncercie „I Love Beirut”.

Mika napisał:

Projekt „I ❤️ Beirut” narodził się przy stole kuchennym w Toskanii. Chcieliśmy podnieść świadomość ludzi na ten temat i zebrać tak bardzo potrzebne fundusze dla ofiar eksplozji, która spustoszyła Bejrut 4 sierpnia.

Dziś z radością ogłaszam prawdziwy kamień milowy dla projektu. Wszystkie dochody zostaną przekazane @lebaneseredcross i @savechildrenuk, którzy pracują w terenie w Bejrucie”.

Mika rozmawiała z sekretarzem generalnym Czerwonego Krzyża w Libanie i CEO Save The Children UK (która również działa na terenie Bejrutu). Razem chcieli ogłosić, że projekt „I Love Beirut” zebrał (dzięki nam wszystkim) jeden milion EUR! (po odjęciu kosztów). Kwota zostanie równo podzielona między dwie wyżej wymienione organizacje.

Bilety na koncert sprzedano w ponad 110 krajach świata. Projekt zrodził się z miłości i został wykonany z miłością.

Pieniądze zostaną użyte, aby pomóc 10 tysiącom rodzin w Bejrucie. 1500 rodzin już otrzymała pomoc. Pieniądze zostaną również wykorzystane, aby wesprzeć służbę zdrowia i podstawową pomoc ludziom.

Ilość zebranych pieniędzy przerosła wszelkie oczekiwania Miki.

Akcja pociąga za sobą dwa bardzo ważne elementy: nadzieję i odbudowę – powiedział CEO „Save The Children”. Organizacja zrobi wszystko, co tylko może, aby odbudować nadzieję w bezdomnych dzieciach, aby dać im możliwość edukacji, oraz dzieciom, które zostały ranne.

Mika podziękował wszystkim na całym świecie, którzy pomogli, którzy się przyłączyli do akcji. Podziękował również wszystkim sponsorom.

Ci którzy chcą mogą nadal wpłacać pieniądze na konto GoFundMe:

https://www.gofundme.com/f/ilovebeirut

Na koniec, kiedy jeszcze kamera była włączona, obaj przedstawiciele zasypali Mikę podziękowaniami i komplementami. „You protect the dignity of this community” powiedział na koniec sekretarz Czerwonego Krzyża.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.