20/11/2018 – TAK SIĘ ZACZĘŁO

Mijają dokładnie 2 lata, od kiedy po raz pierwszy spotkałam Mikę i mogłam z nim rozmawiać. Było to 20 listopada 2018 po nagraniach do The Voice w Paryżu. Zapraszałam go wtedy do Polski, a on odpowiedział, że bardzo chciałby przyjechać do naszego kraju. Występował w Warszawie, kiedy był nastolatkiem. Ale nigdy nie był w Krakowie. Fanki z Francji, z którymi się wtedy zaprzyjaźniłam zgodnym chórem potwierdziły, że one też przyjadą do Polski. To bardzo rozbawiło Mikę. Na koniec Mika wypowiedział nazwę naszej stolicy WARSZAWA zamiast po francusku Varsovie. Znał też polską wymowę KRAKOW 🙂 Chyba rozmowa o Polsce poruszyła w nim jakąś nostalgiczną strunę, bo przeszedł na język angielski (yes, I know), co zdarza mu się w emocjonujących chwilach.

To spotkanie sprawiło, że po powrocie do Polski postanowiłam założyć tę stronę internetową. I tak już istnieje ona od dwóch lat…

Tak wyglądało zaproszenie do Polski. I autografy, które Mika złożył na okładkach płyt w czasie naszej rozmowy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.