MIKA UHONOROWANY ORDEREM ZASŁUGI DLA LIBANU

Właśnie Ambasada Libanu w Paryżu wrzuciła tweeta, że Mika został odznaczony srebrnym Orderem Zasługi, przyznanym mu przez Prezydenta Libanu.

Odznaczenie zostało mu wręczone przez Ambasadora Libanu w Paryżu.

Mika, jesteśmy tacy dumni z Ciebie!!!!!!

W końcu Mika napisał na Instagramie:

„Mój brat Fortuné i ja wczoraj wieczorem. I Love Beirut był koncertem na rzecz Libanu i deklaracją mojej miłości do tego miasta i tego kraju, który opuściłem w wieku półtora roku. „I Love Lebanon” to to, co chcę powiedzieć po otrzymaniu dziś Libańskiego Narodowego Orderu Zasługi – Srebrnej Palmy.

Dziś myślę o mojej libańskiej babci, mojej mamie, moich ciotkach, mojej rodzinie, która wprowadziła libańską duszę do mojego życia w domu, w Paryżu, w Londynie, wszędzie gdzie mieszkałem.

Jestem obywatelem bez korzeni, ale Liban płynie w moich żyłach. Ta wzajemna miłość, tak nieoczekiwana i tak przejmująca, sprawia, że jestem szczęśliwy i bardzo dumny z mojego dziedzictwa, zwłaszcza w tych trudnych dla Libanu czasach. Dziękuję w imieniu moim i całej mojej rodziny”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.