INSTAGRAM 02/06/2021 – ZAPOWIEDŹ KONCERTU 24 CZERWCA 2021

Mika zamieścił dłuższy film, w którym wstępnie przedstawia nam projekt współpracy z firmą Indeed na okres Pride Month (czerwiec).

Główną ideą jest muzyka, którą słuchamy. Nasze playlisty są bardzo personalne. Muzyka, której słuchamy ukazuje część naszej osobowości.

A co by było, gdybyśmy zaczęli dzielić się muzyką, której słuchamy, nie tylko z przyjaciółmi, ale również z ludźmi, z którymi pracujemy? Wyobraźmy sobie, że pokazujesz swoją playlistę osobie z pracy, której nie znasz. I wtedy okazuje się, że nie różnicie się tak bardzo, jakby to się wam wydawało.

Tak powstał pomysł stworzenia „Soundtrack of Empathy” (ścieżka dźwiękowa empatii). Mika we współpracy z Indeed i wieloma artystami ze środowiska LGBTQ+ będą przez cały czerwiec opowiadać o swoich preferencjach muzycznych, o swoim spojrzeniu na muzykę. Jak wygląda ich „Soundtrack of Empathy”.

Powstanie również koncert, nad którym właśnie pracuje Mika i jego team, który zostanie wyemitowany w streamingu 24 czerwca.

Czekamy na kolejne informacje, które się wkrótce ukażą. Ten projekt jest bardzo ważny dla Miki. Wierzy on bardzo, że muzyka wywołuje empatię. Powinniśmy się dzielić nie tylko muzyką, którą tworzymy, ale również muzyką, którą lubimy, bo to jest część nas samych. I powinniśmy pokazywać to, kim jesteśmy także tam, gdzie pracujemy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.