SOUNDTRACK OF EMPATHY – PO KONCERCIE

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu koncertu Soundtrack of Empathy?

Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Ja obejrzałam koncert wczoraj trzy razy. Co za cudowna energia! Kolor, muzyka i słowa.

Fani byli bardzo aktywni. Ja sama wrzuciłam z 10 stories na Instagram, z czego część została pokazana na w Stories Indeed. Również konto MFC szalało. Co chwila nowe story, komentarze.

Ale nie dziwię się. Ten koncert był dopieszczony do granic możliwości. To co pierwsze rzuciło mi się „na uszy” to czystość dźwięku. Mimo że Mika dużo się ruszał i jego mikrofon ciągle zmieniał pozycję, to głos było słychać tak wyraźnie jak na nagraniach studyjnych. Posłuchajcie choćby wstępu do Tiny Love!

W ciągu dwóch godzin koncert obejrzano ponad 20 tysięcy razy, a to oznacza, że Indeed przeleje dodatkowe 20 tysięcy dolarów (oprócz zadeklarowanych wcześniej 20 tysięcy) do fundacji „Born This Way”. Organizacja zajmuje się pomocą młodzieży z zaburzeniami umysłowymi i pomaga w tworzeniu przyjaznego otoczenia.

Koncert będzie dostępny na YouTube do 27 lipca 2021, więc zapraszam do wielokrotnego oglądania!

Link na YouTube:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.