INSTAGRAM 18/09/2020

Już jutro będziemy mogli obejrzeć koncert „I Love Beirut”. Mika jest bardzo zajęty promocją. Wczoraj był w telewizji francuskiej i włoskiej. Dziś Mika dziękuje kolejnym sponsorom i tym, którzy pomagają mu z promowaniu tego niezwykłego wydarzenia.

Również X Factor pomaga w promocji.

A Mika kończy edycję materiału nagranego do jutrzejszego programu. Oczywiście Andy Dermanis – jako filmowiec – bardzo mu w tym pomaga. Zresztą jak Mika wspominał, sam pomysł koncertu dla Bejrutu powstał w czasie rozmowy w kuchni, w której uczestniczyli Mika, jego siostra Yasmine i Andy. No, wtedy to miał być kameralny występ transmitowany z ogrodu. A skończyło się na potężnej produkcji, którą obejrzymy jutro.

Z wywiadów, których Mika udzielił we francuskiej telewizji wynika, że cały koncert będzie nagrany i wyemitowany jutro na YouTube oraz w sieciach telewizji kablowej w serwisie VOD. Ale będzie to forma koncertu i spotkania z gośćmi tak, jakby to działo się na żywo.

Nadal można wpłacać pieniądze na konto Mika For Beirut i stać się częścią tej szczególnej akcji:

https://www.gofundme.com/f/ilovebeirut

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.